Täna käisid meie lasteaia 3-7 aastased lapsed õppekäigul Lääne-Virumaal. Maakohas, mis asus tunnikese bussisõidu kaugusel, võttis lapsi vastu Karlsson katuselt, kes on juhtumisi ka meie lasteaia direktor Imbi 😉  No küll oli lastel palju rõõmu lammastest, keda nad said ise toita, kukkedest-kanadest, heinamaal söövatest lehmadest ja lihtsalt niisama muru peal lustimisest.

Kui lastelt sai tagasiteel küsitud, kus me käisime, siis üks laps vastas: Imbimaal (kõlas nagu Lottemaal). Mõni arvas, et käisime loomaaias. Lapsed olid kõigest väga elevil. Eriti meeldisid neile lambad ja nende söötmine. Positiivsete  arvamuste seas mainiti veel kanu, kukemune (just sellises sõnastuses), kiikumist, kalapüüdmist, sinist muna, kanade kaagutamist ja palju muud.

Ometi sellega veel see hariv õppepäev ei lõppenud! Meie laste tegevust (mäng-laul-jooks-tants) filmis üks pika kaameraga pikka kasvu onu ja kui Liivamäe lasteaia maja saab sügisel valmis, saab näha meie muusikaõpetaja Külliki Levini lauludele loodud muusikavideosid, mida just seal filmiti 🙂

Jäägem meie loole põnevat järge ootama!