Kolmandal eriolukorra nädalal, 30.03-03.04, keskendusid õpetajad palju loodusele ja õuesõppele ning palusid õues liikudes märgata tärkavat loodust ja lilli. Soovitasid, kellel võimalik ka ise muru külvata, et oleks hea jälgida taimede kasvamist igapäevaselt. Tuletada meelde õpitud värvide nimetusi ja õppida tundma kevadisi lilli. Kuna oli ka naljanädal, siis paluti mõelda lauseid, mis oleksid tõesed ja mis oleksid naljad, et saada aru nalja olemusest ja osata seda eristada tõsijutust.

Uuriti lapsevanematelt, et kuidas neil on läinud, mida on nad koos lastega teinud. Anti teada, et õpetajad täidavad jätkuvalt Eliisi keskonnas nädalaplaani ja sealt saab vaadata tegevusi lastele. See oli hea võimalus ka kutsuda vanemaid liituma, kes siiani seda teinud ei olnud. Õpetajad soovitasid  jagada omavahel keskkondi või põnevaid nippe lastega koos tegutsemiseks.

Tagasiside lapsevanematelt  on pereti erinev, aga enamus on optimistlikud ja positiivsed. Vanemad lisasid, et püüavad lasteaia- ja koolilastega koosõppimist ning kodukontorit üheaegselt maksimalselt hästi organiseerida, aga tunnistavad, et see on väljakutse omette.
Lapsed igatsevad  lasteaeda ja oma sõpru väga. Küsivad millal koroona läbi saab, et taas lasteaeda minna.