See õppeaasta on taaskord suunatud uute põnevate lahenduste otsimisele koostöö jätkumise osas.

Eelmisel aastal proovisime pilootkorras lapsevanematele jõulupidusid üle kanda zoom keskkonnas.  Ka detsembris isolatsiooni sattunud rühmadele tuli jõuluvana külla videosilla abil, küll tublisti hiljem, kuid seda suurem oli laste rõõm, kui jõuluvana õpetajale helistas ja lastega vestles ning kingid edastas. Laste üllatus ja õhin oli nii suur, et esimese asjana teatati koju minnes vanematele, et neile helistas jõuluvana!

Tagasiside zoom keskkonna vahendusel toimunud pidudele oli väga positiivne.  Sealt saime innustust  korraldada koostööd ja ühisüritusi ka teiste haridusasutustega. Selliselt jõudsid meie lasteni Unistuse Lasteaia kadrisandid ning meie edastasime Liivamäe vastlapäevatralli  15 ja 16. veebruar Rahvusvahelisele Koolile ja Unistuse Lasteaia lastele.

Tagasiside Rahvusvaheliselt Koolilt:

Nii tore kohtumine. Lapsed said aru, et esimene laul oli lumest ja tegid rõõmuga tantsud kaasa. Kuna me sügisel õppisime Kaera-Jaani siis selle tundsid kõik ära ja hakkasid kohe kaasa tantsima. Nüüd saame veel vastlakukli ja kelgusõitu mängida.

Unistuse Lasteaialt saime samuti positiivse tagasiside, et lapsed said kaasa teha ja juba tegid uued koostööplaanid.

See aasta on õpetanud, et nutikus viib sihile ja uued innovaatilised lahendused ning põnevad koostöövormid ootavad rakendamist. Südame on soojaks teinud see, kuidas meeskond mõtleb üksmeelselt, pakkudes välja erinevaid võimalusi lasteaia igapäevaelu  lastevanemate ja koostööpartneriteni viimiseks.  Rõõmuga edasi!