Õnnesikud on saanud terve see nädal näppupidi mullas toimetada. Iga laps pani nädala alguses enda topsikusse tippsibulad kasvama. Topsikutena kasutati veepudeleid, millele laps ise oma nimesildi kujundas ja kaunistas. Hommikul lasteaeda tulles, käivad lapsed esimese asjana oma sibulaid uurimas. Kas juba midagi paistab? Varasemalt oli pandud mugulsibulad kasvama. Nende sibulapealsed on nüüdseks kenasti kasvanud ning ka juba juuksuris käinud, et lapsed supi peale vitamiine saaksid. Üks sibul pandi purki vette. Lastel on põnev jälgida juurte arengut läbi purgi.

Lapsed külvasid ka lilleseemneid ja ootavad juba neist taimede sirgumist, et need õue meie oma kasti ümber istutada. Külvatud sai: aster, suvelillede segu, madal peiulill, läänemagun ning harilik pruudisõlg. Võrreldi lilleseemneid omavahel, lapsed märkasid kuivõrd erinevad need on: nagu pisikesed pallikesed, vihmapiiskade ja riisi moodi või lausa nagu okkad.

Maha sai ka muruseeme lihavõttepühadeks. Nüüd jääb üle vaid taimede sirgumist oodata ning nende eest hoole ja armastusega hoolitseda.

Ilusat kevadet!