Rohekoolitused OÜ koostöös OÜ Rivelle kutsub alus- ja alghariduse õpetajaid kevadisel koolivaheajal ennast täiendama koolitusel
“Loovad rohepraktikad, võimalusi ainelõiminguteks ning õpperetk botaanikuga”
Neljapäev, 27. aprill kell 10:30-16:30
Tallinna Liivamäe Lasteaed, Juhkentali 25, Tallinn
Koolitajad: saksa, inglise keele ning bioloogiaõpetaja Maire Künnap
botaanik ja lektor Elle Rajandu
Mõlemad koolitajad omavad pikaajalist kogemust nii tegevõpetajatena kui ka õpetajahariduse ja -koolituste valdkonnas.
Koolituse sihtgrupiks on alus- ja alghariduse valdkonnas töötavad õpetajad ning kõik botaanika- ja zooloogiahuvilised, kes soovivad üle korrata ja kinnistada kooli või ülikooli ajal õpitud loodusteadmisi.
Praktikult praktikule põhimõttel toimuv koolitus kaasab, rikastab, inspireerib ja julgustab nii algajat kui kogenud õpetajat. Õpime ka vahetult looduses, sest koolituse käigus toimub õpperetk ökoloogiliselt liigirikkasse linnapuistusse.
Oma osalussoovist anna teada lingil https://rivelle.webnode.page/koolitus/, tähtaeg 20. aprill. Kohtade arv on piiratud!
Kursuse osalustasu on 70 € ja see sisaldab kõiki vajalikke materjale ning suupisteid.
Arved saadetakse välja kursuse toimumise päeval.
Kõik koolitusel osalejad saavad osalustõendi ja väikese rohelise üllatuse.
Veeda meiega üks tõeliselt roheline päev!
Kohtumiseni koolitusel!