Tallinna Haridusameti sõnul on lõppev õppeaasta olnud VAU (vastutustundlik, avatud ja mitmekesine, uuenduslik) pakkudes väljakutseid, arengukohti ja uusi võimalusi, distantsõpe tuli, et jääda. Haridusmaastik üle maailma on pidanud järsult ja aega viitmata kohanema uute tingimustega, kus silmast silma ja ühises füüsilises ruumis õppimine pole enam võimalik. Teatud mõttes lennutati meid raketikiirusel kuhugi, kuhu me nagunii teel olime.

Ka keerulistes oludes on oluline, et Tallinnas on õnnelikud õppijad ja iga õppija arendab endas välja parima. Parimate tunnustamine on Tallinna Haridusameti pikaajaline traditsioon,  nii võtame igal kevadel õppeaasta kokku  „Tallinn tänab ja tunnustab“ parimate tunnustamisega. Tubli töö väärib märkamist ja jäädvustamist.

Tallinna Liivamäe Lasteaed osales Haridusuuendus ehk HaridusIDU EDUtalgute konkursil, mille eesmärk oli tunnustada Tallinna haridusasutusi, kes toetavad haridusvisiooni 2030 “Tallinnas on õnnelikud õppijad” elluviimist.  Meie lasteaeda tänati ja tunnustati hariduslike erivajadustega õppija arengu valdkonnas: tugisüsteem eakaaslastest eristuvate ja lisatähelepanu vajavate laste toetamiseks.